Návštěvní kniha

Vaš záznam

 
 
 
 
 
Text záznamu
22 записи.
Petr написал(а) 02.01.2018:
Dobrý vecer, mohu se zeptat, zdali u Vás pripravujete i bezlepkové ci veganské pokrmy? Chceme se k Vám jít najíst ve vetším poctu lidí, pricemž nekterí z nás mají bohužel specifické požadavky. Dekuji a predem se omlouvám za zpusobené komplikace.
Martin написал(а) 02.01.2018:
Dnes jsem navštívil FastFood v Letmu, kde jsem dríve párkrát byl a nestacil jsem se divit! Dnes byla jakási polévka zdarma - rajská, ale ta obarvená voda, co jsem dostal byla snad s pytlíku. Naan cesnekový byl pripálený, tenký a tvrdý! A jídlo co jsem si dal - Mix Vegetable byla jakási smes zeleniny - asi zmražená s pytlíku s trochou korení, bylo to docela hnusné. Víckrát tam již nezajdu, protože šli s kvalitou opravdu HODNE, HODNE dolu. Škoda. Jen me prekvapuje, proc Indické jídlo, je takto zmršené, po korení skoro ani památky a pálivost nulová. Jednoznacne nedoporucuji!
Olga написал(а) 02.01.2018:
Chodim uz leta do teto restaurace a LEPSI JAK SATYAM JSEM NEPOTKALA... Jste jednicky ..Jak kvalitni a chutne jidlo tak i obsluha..:-)) chodit do teto restaurace skoro kazdy den..Ta Vune jeeee DOPORUCUJI VSEM NAVSTIVIT NEJLEPSI A NEJKVALITNEJSI RESTAURACI)))
Jakub написал(а) 02.01.2018:
Super jidlo. Moc jsme si pochutnali...
James Brown написал(а) 02.01.2018:
Thanks for a great evening! Great food, tikka masala better then in UK!
Janis написал(а) 02.01.2018:
Dobrý den, od léta k jsme k Vám chodili celá rodina pravidelne a s nadšením. Ale bohužel po naší Sobotní návšteve 15.11 musím ríci že jste šli bohužel dolu s kvalitou srovnávám to s predchozími návštevami. Na talíri Lambdtali okurkoví salát max. 1 polévková lžíce salátu, 1 kousek masa cocková omácka byla v porovnání s predchozí zkušeností zredená nevýrazná. Servírka nám donesla k talíri na jídlo jen lžíci. Nedošlo jí že když použijeme príbor k predkrmu tak má donést príbor nový. Museli jsme si o nej ríkat a stejne donesla jen vidlicku. Celkove paní není evidentne zkušená servírka obsluhu hodnotím jako neprofesionální která spíše kazí povest. Teprve vcera jsme si výrazneji uvedomili, že kvalitativní sestup dulu trvá od léta. Verte že nás to velmi mrzí tento sestup do podprumeru. Velmi doufáme, že se situace zlepší hodláme Vás ješte do Vánec vyzkoušet a to naposledy. Hodláme utrácet naše peníze za kvalitu jídla prístupu a prostredí. Držíme Vám palce
Radka написал(а) 02.01.2018:
Udelali jste mi radost ze jste otvevreli pobocku v OC Futurum. Dekuji a zase se tesim...
Adnrea написал(а) 02.01.2018:
Satyam je jednicka na menicka
M+ J написал(а) 02.01.2018:
Dobrý den, vcera jsme byli u Vás s prítelem na veceri. Moje první zkušenost, jeho již nekolikátá. Musím konstatovat, že prostredí bylo velmi príjemné. Obsluha všímavá a milá a co se týce jídla, mela jsem Sahi Panner a moc jsem si pochutnala. Placky máte vynikající. Doporucím dál a vrátíme se 🙂 Dekuji
Terka написал(а) 02.01.2018:
Pravidelne chodíme s kolegy z práce v pátek na denní menu do Satyamu. Jídlo je velmi chutné, obsluha je skvelá. Je to takový pátecní relax. Potešilo by nás ale, kdyby se stále neopakovala ta stejná nabídka jídel (co 14 dní stejné menu). Jiné dny chodit na obedy spolecne nemužeme. Proto by nás mrzelo, kdybychom kvuli tomu museli vymenit restauraci.
Iveta Maresova написал(а) 02.01.2018:
v utery jsme byli s manzelem u vas v restauraci vyuzit voucher, ktery jsem zakoupila na slevovem portalu a musim rict, ze jsem byla vic nez mile prekvapena! Restaurace je krasna, cista, velice mila a vstricna obsluha a jidlo bylo naprosto vynikajici! Opravdu jsme se tak dobre uz dlouho nenajedli! Urcite vas tedy brzy opet navstivime a samozrejme vas ted vsude doporucujeme 🙂 Preji pekny den a spoustu spokojenych zakazniku a budu se tesit zase brzy na videnou.
Gale написал(а) 02.01.2018:
New menu is very nice. Cheaper prices and still warm atmosphere and great indian cuisine.
Bogdan Mihai написал(а) 02.01.2018:
Recommend it ! Tasty food, great atmosphere, lovely staff. Every time when we are going there is something new to enjoy in the Indian cuisine.
Ramillio написал(а) 02.01.2018:
I just wanted to say thanks to the owner. great cuisine, interior, service. Naan bread is perfect, lamb kebab also very tasty. Ragards
Ajay Kumar написал(а) 02.01.2018:
I think Satyam is the best in Brno so far. Interior is really impressive. Food quality is same as in India.
Petr написал(а) 02.01.2018:
Vyzkoušel jsem Butter Chicken a trochu mne prekvapilo (malé) množství masa - ctyri miniaturní kousky kurete bylo obtížné v omácce vubec najít. Porce mé partnerky, která mela kurecí Tikka, byla asi dvojnásobná, takže v souctu jsme byli co do objemu spokojeni oba, nicméne korení v obou porcích nemelo s indickou kuchyní mnoho spolecného, jako by se kuchar bál nasadit indickou latku i v Brne. Nadšení jsou zrejme nejvíce ti, kdo v Indii nikdy nebyli.
karel написал(а) 02.01.2018:
dobry den o vikendu jsme byli s kamaradem ve vaší restauraci.Cekaly jsme než zacne koncert skupiny scooter a tak jsme navštivily vaší restauraci .Prostredi bylo vynikající a už pri prichodu velmi príjemna slecna recepcní.Chtel bych timto moc po dekovat jak se k nám obe recepcní chovali tak mile a krásne a hlavne usmevavé tváre se snad vidí jen ve filmu .Zvlášte slecna s blond vlasy byla velmi príjemná touto cestou ji moc dekuji za prijemne strávený cekani na koncert ,škoda jen že slecna nešla s námi na zmíneny koncert .Byl super a verím že slecnu ješte uvidím s pozdravem karel k.
Nadeem Mirza написал(а) 02.01.2018:
I would say, simply wonderful. Rooms, Food and especially the staff including owners, all the the best. I had a beautiful time being there in oct'10. I wish to be there soon................. Thanks Anil bhai
Manish написал(а) 02.01.2018:
Food and the atmosphere is perfect at Satyam.
Eva написал(а) 02.01.2018:
Dobrý den, Satyam patrí mezi naše nejoblíbenejší restaurace v Brne. Byla jsem zde i požádána o ruku...:-) Jídlo je vynikající, atmosféra moc príjemná a párkrát jsme meli štestí i na vystoupení brišní tanecnice, která náš vecer ješte dovedla do naprosté dokonalosti. Mohu jen a jen doporucit. Zrovna dneska vecer se tam vydáváme opet potešit chutové pohárky...;-)